AKÉ SLUŽBY PONÚKAM?

Ľudí trápia rôzne problémy. Niektorí potrebujú riešiť zdravotné ťažkosti, iní váhu a niektorí potrebujú len usmerniť v oblasti zdravej výživy. Každý stravovací protokol má svoje špecifiká a nie každý môže byť pre vás vhodný. Z tohto dôvodu ku každému klientovi pristupujem individuálne a snažím sa mu nájsť stravovací režim, ktorý mu bude v plnej miere vyhovovať.

Naopak, nerobím to, čomu sa nerozumiem. Nepracujem s ľuďmi, ktorí:

  • majú stanovenú diagnózu adipozita,

  • majú diagnostikované onkologické alebo iné závažné ochorenie,

  • potrebujú poradenstvo v oblasti športovej výživy.

Tráviace problémy & reflux

Táto služba je vhodná pre vás, ak vám netrávi, trpíte na zápchu, hnačky, nadúvanie, pálenie záhy, prípadne ak máte pocit zaseknutého telesa v hrdle, či zvláštny pocit  "pohybujúcich sa čriev" alebo "žalúdka na vode".

ibs-5308379_1920.jpg

Autoimunitné ochorenia

Služba je pre vás vhodná, ak už máte diagnostikované autoimunitné ochorenie, prípadne ak potrebujete znížit celkový zápal v tele a tým aj neprimeranú reakciu imunitného systému prejavujúcu sa rôznymi peľovými/potravinovými alergiami či intoleranciami, vrátane HIT. Nadstavený protokol vám pomôže aj v prípade problémov s kožou alebo ak trpíte na migrény, či depresie... 

struggle-3805349_1920.jpg

Úprava váhy

Služba vhodná pre vás, ak cítite, že potrebujete zmeniť svoju váhu - či už ide o priberanie alebo chudnutie. Taktiež ak 

ste vyskúšali viaceré diéty, ale vaša váha ostáva z dlhodobého hľadiska nezmenená.

On the Scales

Úprava životného štýlu a stravovania

Služba vhodná pre vás, ak sa chcete naučiť zdravším stravovacím návykom, resp. celkovej zmene životného štýlu vrátane pohybu, spánku a práce so stresom.

Nutritionist

Cesta za zdravím

To, aké potraviny kupujete, akým spôsobom ich pripravujete a kedy ich konzumujete do veľkej miery ovplyvňuje vaše zdravie. Prvým krokom k zmene vašich stravovacích návykov je zmena vášho nákupného zoznamu. V rámci služieb "Naučte sa nakupovať so mnou – zdravo", "Zdravšia domácnosť" a "Naučte sa variť so mnou – rýchlo a zdravo" vám pomôžem zorientovať sa vo výbere a spôsobe prípravy jedál z reálnych a dostupných potravín.

At the Grocery Shop

Prednášky

V prípade záujmu zorganizujem pre vás prednášku na témy týkajúce sa  zdravej výživy a zdravého životného štýlu, FODMAP diéty, Autoimunitného protokolu a pod.

Conference Meeting

Ako poradenstvo prebieha?

Kontaktný formulár

Prvým krokom z vašej strany je vypísanie kontaktného formulára, na základe ktorého vás budem vedieť kontaktovať a dohodnúť sa s vami na ďalšom postupe.

Vstupná konzultácia

Počas vstupnej konzultácie, ktorú máte zdarma zistíme, či služby, ktoré ponúkam vyhovujú vaším očakávaniam, cieľom a potrebám. 

Informácie o vás

Z hľadiska riešenia vášho problému je pre mňa dôležité zistiť o vás čo najviac informácií - t.j. ako sa stravujete, aký je váš pitný režim, aké lieky či doplnky výživy užívate, aký je váš spánkový režim, prípadne či trpíte na nejaké alergie/intolerancie. Všetky tieto informácie od vás získam prostredníctvom cielene pripravených dotazníkov.  

Návrh riešení

Na základe komplexných informácií o vás si môžeme spolu stanoviť reálne krátkodobé a dlhodobé ciele, ktoré chcete dosiahnuť, spolu s mojimi návrhmi riešení.

Monitoring

Neoddeliteľnou súčasťou vybraných služieb je aj monitoring, počas ktorého sa ma môžete pýtať na otázky, ktoré sa počas dodržiavania plánu budú určite vyskytovať.

Cieľ

Záleží mi na tom, aby ste dosiahli svoje ciele. Dovoľte mi byť súčasťou cesty do vášho úspešného cieľa.

"Cieľ bez plánu je len… želanie." -

Antoine de Saint-Exupéry
 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon

© 2020 s hrdosťou navrhnuté by Lenka Petríková