top of page

AKÉ SLUŽBY PONÚKAM?

Ľudí trápia rôzne problémy. Niektorí potrebujú riešiť zdravotné ťažkosti, iní váhu a niektorí potrebujú len usmerniť v oblasti zdravej výživy. Každý stravovací protokol má svoje špecifiká a nie každý môže byť pre vás vhodný. Z tohto dôvodu ku každému klientovi pristupujem individuálne a snažím sa mu nájsť stravovací režim, ktorý mu bude v plnej miere vyhovovať.

Naopak, nerobím to, čomu sa nerozumiem. Nepracujem s ľuďmi, ktorí:

  • majú stanovenú diagnózu adipozita,

  • majú diagnostikované onkologické alebo iné závažné ochorenie,

  • potrebujú poradenstvo v oblasti športovej výživy.

Tráviace problémy & reflux

Táto služba je vhodná pre vás, ak vám netrávi, trpíte na zápchu, hnačky, nadúvanie, pálenie záhy, prípadne ak máte pocit zaseknutého telesa v hrdle, či zvláštny pocit  "pohybujúcich sa čriev" alebo "žalúdka na vode".

ibs-5308379_1920.jpg

Autoimunitné ochorenia

Služba je pre vás vhodná, ak už máte diagnostikované autoimunitné ochorenie, prípadne ak potrebujete znížit celkový zápal v tele a tým aj neprimeranú reakciu imunitného systému prejavujúcu sa rôznymi zdravotnými problémami, vrátane migrén či depresií. 

Žaludeční nevolnost

Výživa tehotných & dojčiacich žien

Služba je vhodná pre všetky ženy, ktoré sa snažia otehotnieť, prípadne pre už tehotné budúce mamičky, ako aj mamičky v období laktácie. 

Očekávání

Kožné problémy

Najčastejším problémom, ktorý riešim je atopický ekzém u detí. Zmenou stravovania a vhodnými doplnkami sa dá úspešne eliminovať aj tento problém. 

Neurodermatitis Chronic constitutional atopic eczema small newborn baby with dry skin prob

Alergie & intolernacie

V dnešnej dobe je žiaľ už normálne ak trpíme na rôzne peľové alergie a potravinové alergie/intolerancie, vrátane histamínovej. 

 Ak je aj toto váš problém či problém vašich detí, tak táto služba je vhodná práve pre vás. 

Bezlepkový

Plán doplnkov výživy & probiotiká

V dnešnej dobe je na trhu široká škála výživových doplnkov a probiotík, v ktorých musí byť pre laikov len veľmi ťažké zorientovať sa. Ak potrebujete poradiť s tým správnym práve pre vás, tak táto služba je vhodná práve pre vás. 

thumbnail_20210228_072146.jpg

Úprava životného štýlu a stravovania

Služba vhodná pre vás, ak sa chcete naučiť zdravším stravovacím návykom, resp. celkovej zmene životného štýlu vrátane pohybu, spánku a práce so stresom.

Nutritionist

Úprava váhy

Služba vhodná pre vás, ak cítite, že potrebujete zmeniť svoju váhu - či už ide o priberanie alebo chudnutie. Taktiež ak 

ste vyskúšali viaceré diéty, ale vaša váha ostáva z dlhodobého hľadiska nezmenená.

On the Scales

Cesta za zdravím

To, aké potraviny kupujete, akým spôsobom ich pripravujete a kedy ich konzumujete do veľkej miery ovplyvňuje vaše zdravie. Prvým krokom k zmene vašich stravovacích návykov je zmena vášho nákupného zoznamu. V rámci služieb "Naučte sa nakupovať so mnou – zdravo", "Zdravšia domácnosť" a "Naučte sa variť so mnou – rýchlo a zdravo" vám pomôžem zorientovať sa vo výbere a spôsobe prípravy jedál z reálnych a dostupných potravín.

At the Grocery Shop

Prednášky

V prípade záujmu zorganizujem pre vás prednášku na témy týkajúce sa  zdravej výživy a zdravého životného štýlu, FODMAP diéty, Autoimunitného protokolu a pod.

Conference Meeting
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon

© 2020 s hrdosťou navrhnuté by Lenka Petríková

bottom of page